Turniej bawi nas piłka 2004

14.12.2014 w hali sportowej w Gogolinie dzień po turnieju żaków nasz drużyna przystąpiła do turnieju Orlików gdzie mierzyliśmy się z drużynami nieco starszymi od naszej. W turnieju udział wzieły drużyny takie jak Mks Gogolin, Swornica Czarnowąsy, Fortuna Głogłówek, Gwardia Opole oraz nasza drużyna Koksownika Zdzieszowice. Pierwszy mecz niestety przegraliśmy 3:0 z drużyna z Gogolina ale później nasza drużyna stopniowa zaczynała się budzic. Po dwóch bezbramkowych remisach przegrywaliśmy w rzutach karnych, aby ostatecznie na zakończenie turnieju wygrac 1:0 po bramce Gabrysia Gładysza. Nasza drużyna przegrała 1 mecz, 2 zremisowała oraz 1 wygrała.

Skład drużyny na turniej: Augustyn J, Sikorski A, Kowolik T, Kowolik P, Guzowski Sz, Gładysz G, Nowosad M, Gawlitza D, Sobocki M, Dzedzej E.